Érdekképviseleti összefogás a borászati ágazat erősítéséért

Az agrárkamara is segíti a hegyközségek munkáját

Gazdaság
  • 2017.05.12. - 00:56

Együttműködési megállapodást kötött a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara és a Hegyközségek Nemzeti Tanácsa. A cél: a szőlészeti-borászati ágazat fejlesztése.

szolo
Reklám