Érdekegyeztető szervezet kell a vasutasoknak

Gazdaság
  • 2017.05.16. - 02:02

Új, országos érdekegyeztető intézmény létrehozását szorgalmazza kilenc vasutas-szakszervezet – közölte tegnap a Vasutasok Szakszervezete (VSZ). A Közszolgáltató Vállalkozások Konzultációs Fóruma nevű szervezet informálisan már tavaly, a novemberi bérmegállapodás előkészítésekor működött, de az érdekképviseletek véglegesítenék.

vasút 20170105
Reklám