Először ülésezett a kormány stratégiai kabinetje

A szervnek döntéshozó és -előkészítő szerepe lesz

Belföld
  • 2016.08.09. - 11:56

Harmincegy napirendi pont tárgyalásával megkezdte munkáját a kormány közelmúltban létrehozott stratégiai kabinetje kedden – közölte a Miniszterelnökség az MTI-vel.

stratégiai_kabinet_mti
Reklám