Előrehozták a női alpesi síelők kombinációs versenyét Pjongcsangban

A várható erős szél miatt péntek helyett csütörtökön rendezik a számot

Sport
  • 2018.02.19. - 15:14

Egy nappal előrehozták a női alpesi síelők kombinációs versenyét a phjongcshangi téli olimpián.

Az eredetileg péntekre tervezett számot csütörtökön rendezik meg a hét utolsó napjaira jelzett kedvezőtlen időjárás, elsősorban a várható erős szél miatt.

A kombinációs lesiklást magyar idő szerint 3 órától, a műlesiklást pedig 7 órától rendezik. Az aznap esedékes férfi műlesiklás első futama 2 órakor, a második pedig 5.30-kor kezdődik. Utóbbi számban indul Kékesi Márton és Samsal Dalibor is.

Reklám