Szabálysértési eljárást indított a rendőrség a Magyarország légterébe hétfőn engedély nélkül berepülő repülőgépek és helikopterek pilótái ellen – tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Légtérsértés
Szabálysértési eljárást indított a rendőrség a Magyarország légterébe hétfőn engedély nélkül berepülő repülőgépek és helikopterek pilótái ellen – tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
