Elhunyt a kőszegi baleset egyik sérültje

Négy ember továbbra is életveszélyes állapotban van

Krónika
  • 2018.08.13. - 08:19

Kórházba szállítást követően meghalt a Kőszeg térségében történt baleset egyik sérültje, négy ember pedig életveszélyes állapotban van - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon hétfőn.

Vasárnap este Kőszeg felől Horvátzsidány irányába tartott személygépkocsijával egy soproni nő, amikor egy jobbra ívelő kanyarban áttért a szemközti sávba, és ott frontálisan ütközött egy autóval. A soproni autóvezető kórházba szállítást követően meghalt.

Az ütközés után a mentők hét sérültet vittek kórházba, az elsődleges orvosi vélemény szerint négyen életveszélyes, ketten pedig könnyebb sérülést szenvedtek. 

A baleset körülményeit a Szombathelyi Rendőrkapitányság vizsgálja.

Reklám