Elhagyták a kórházat a sérült rendőrök

A továbbiakban rehabilitációs kezelésen vesznek részt a Teréz körúti robbantásban érintett járőrök

Krónika
  • 2016.10.18. - 20:54

Elhagyhatta a kórházat a Teréz körúti robbantásban megsérült két rendőr - közölte sajtóhíreket megerősítve az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata kedden az MTI érdeklődésére.

Azt írták, hogy a járőrök rehabilitációs kezelésen vesznek részt.

Szeptember 24-én éjjel robbantottak a főváros VI. kerületében, a Teréz körúton egy földszinti üzlethelyiségnél, két rendőr megsérült, egyikük életveszélyesen. 

A Központi Nyomozó Főügyészség előre kitervelten, több ember és hivatalos személy sérelmére elkövetett emberölés bűntettének kísérlete miatt folytat eljárást.

Reklám