Az eddigi visszajelzések alapján a rendészeti dolgozók többsége megelégedéssel fogadta a július 1-jén bevezetett új életpályamodellt és az illetményemelést is – mondta Zsinka András, a Belügyminisztérium személyügyi helyettes államtitkára vasárnap a tárca fővárosi épületében tartott sajtótájékoztatóján.




