Elégedettek a rendészeti dolgozók az új életpályamodellel

2019. január 1-ig további öt-öt százalék átlagos évi fizetésemelés jár

Belföld
  • 2015.08.16. - 19:08

Az eddigi visszajelzések alapján a rendészeti dolgozók többsége megelégedéssel fogadta a július 1-jén bevezetett új életpályamodellt és az illetményemelést is – mondta Zsinka András, a Belügyminisztérium személyügyi helyettes államtitkára vasárnap a tárca fővárosi épületében tartott sajtótájékoztatóján.

rendőrök576x356
Reklám