Mexikó budapesti rezidenciáján hétfőn este ünnepélyes fogadás keretében indították útjára a közép-amerikai országban ötven évvel ezelőtt tartott nyári olimpiai játékokon szereplő magyar sportolók aranydelegációját.

A jubileumi ünnepségsorozatra 22 olyan egykori magyar sportoló utazik ki, aki érmet nyert ötven évvel ezelőtt
Mexikó budapesti rezidenciáján hétfőn este ünnepélyes fogadás keretében indították útjára a közép-amerikai országban ötven évvel ezelőtt tartott nyári olimpiai játékokon szereplő magyar sportolók aranydelegációját.

Az eurózónához való csatlakozás a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
