Egyre súlyosabb a munkaerőhiány a vendéglátásban

Az érdekképviseletek áfacsökkentést sürgetnek+VIDEÓ

Gazdaság
  • 2015.10.14. - 14:27

Egyre súlyosabb a turizmusban és a vendéglátásban kialakult munkaerőhiány az érdekképviseletek szerint, amelyek célzott megoldásokat, ágazati áfacsökkentést sürgettek egy szerdai szakmai konferencián. A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) képviselői a képzési rendszer átalakítását, a belső kereslet élénkítését, és a költségek csökkentését emelték ki a lehetséges megoldások közül.


lead turizmus
Reklám