A turistabusz vezetője az osztrák Alpok egyik szerpentinén lett rosszul, a hatóságok szerint csak a francia utas gyors reakciójának köszönhető, hogy nem történt katasztrófa.
A buszon huszonegy turista utazott, a baleset után négy embert szállítottak kórházba. A buszt fékezés után az út mentén található kerítés állította meg, mindössze méterekre egy százméteres szakadéktól.
Ausztriában legutóbb 2004-ben történt hasonló baleset, akkor azonban nem ért ilyen szerencsés véget a történet: ekkor öten vesztették életüket.



