Az ablakban ülve azzal fenyegetőzik egy körözött férfi, hogy leugrik az emeletről a főváros V. kerületében, a Deák Ferenc utcában. A rendőrök azért mentek a helyszínre, hogy elfogják a férfit - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a rendőrség honlapján szerdán késő délután.

Közölték: a rendőrök lezárták az utat a Deák Ferenc tér és az Erzsébet tér kereszteződésénél, valamint a Bécsi utca és az Erzsébet tér kereszteződésnél.
Az MTI tudósítója tűzoltókat, mentőket, tűzoltódarut és felfújható légpárnát látott a helyszínen.



