Egy ember meghalt Soboron lakástűzben

Egy családi ház szobája gyulladt ki

Krónika
  • 2017.12.25. - 20:40

Tűz ütött ki hétfőn a Győr-Moson-Sopron megyei Sobor egyik lakóházában, egy ember életét vesztette - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Egy családi ház egyik szobájában ütött ki tűz. A tűzoltók három vízsugárral körülhatárolták a lángokat, egy gázpalackot pedig kihoztak az épületből.
A mentők megpróbáltak újraéleszteni egy eszméletlen embert, aki azonban életét vesztette.

Reklám