Divízió I-es jégkorong-vb: Magyarország legyőzte Lengyelországot

Versenyben maradt a feljutásért a magyar válogatott

Sport
  • 2018.04.26. - 21:12

A házigazda magyar válogatott 3-2-re legyőzte a lengyel csapatot a budapesti divízió I/A-s jégkorong-világbajnokság negyedik fordulójának csütörtöki mérkőzésén, így fontos lépést tett a bennmaradás felé, s még a feljutásra is maradt esélye.

hokk
Az első két helyezett feljut a 16 csapatos elitbe, az utolsó pedig 2019-ben a divízió I/B-ben szerepel majd. 
Reklám