Ma tartják az Ádámok és Évák ünnepe gálaestjét a Nemzeti Színházban: a magyar kultúra napjához kapcsolódva a színházba fővárosi és környékbeli diák színjátszók érkeznek, akik bemutatják munkájuk eredményét.
Ma tartják az Ádámok és Évák ünnepe gálaestjét a Nemzeti Színházban: a magyar kultúra napjához kapcsolódva a színházba fővárosi és környékbeli diák színjátszók érkeznek, akik bemutatják munkájuk eredményét.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség