Debreceni sikerrel kezdődött a magyar futballidény

A DVSC az első forduló nyitómeccsén a Puskás Akadémia otthonában tudott nyerni

Sport
  • 2018.07.21. - 19:13

A vendég Debrecen 1-0-ra győzött a Puskás Akadémia ellen szombaton, a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 2018/19-es szezonjának nyitómérkőzésén.

radó szatmári

OTP Bank Liga, 1. forduló:
Puskás Akadémia FC - Debreceni VSC 0-1 (0-0)
Felcsút, 931 néző, v.: Vad II.
Gólzerző: Calvente (77.)
Sárga lap: Haris (7.), Tőzsér (60.), Csősz (88.)

Reklám