Debrecenben épít új üzemet a piacvezető német nagyvállalat

A Krones AG beruházásának köszönhetően 500 munkahely jön létre a hajdúsági megyeszékhelyen

Gazdaság
  • 2017.10.10. - 14:29

Csaknem 15 milliárd forintos beruházást indít Debrecenben a Krones AG, a következő években 500 munkahelyet létrehozó új üzem létesítéséhez a kormány 5,5 milliárd forintos vissza nem térítendő támogatást biztosított - mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden Budapesten, a német vállalat beruházását bejelentő sajtótájékoztatón.

szijjártó krones
Reklám