Az a véleményem, hogy az északiak csak taktikáznak – kommentálta lapunknak Csoma Mózes Korea-kutató, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem munkatársa Phenjan fenyegetését a veszélybe került június 12-i szingapúri találkozóról Kim Dzsongun és Donald Trump amerikai elnök között.




