Ismét ropognak a fegyverek Kasmírban, és már civilek is haltak meg az elmúlt napokban annak ellenére, hogy a két atomhatalom, Pakisztán és India határán fekvő térség hovatartozása miatt kialakult konfliktus tíz éve már csitulni látszott.

India és Pakisztán között az elmúlt hetekben ismét kiéleződött a feszültség
Ismét ropognak a fegyverek Kasmírban, és már civilek is haltak meg az elmúlt napokban annak ellenére, hogy a két atomhatalom, Pakisztán és India határán fekvő térség hovatartozása miatt kialakult konfliktus tíz éve már csitulni látszott.

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul