Búcsúzott a magyar válogatott a kézilabda Európa-bajnokságtól

A csoportkör utolsó meccsén a csehektől kaptak ki

Sport
  • 2018.01.17. - 19:53

Pont nélkül búcsúzott a horvátországi férfi kézilabda Európa-bajnokságtól a magyar férfi válogatott, amely harmadik csoportmérkőzését is elveszítette Varasdon.

kézi
A magyar válogatott az Európa-bajnokság 1994 óta íródó története során mindössze egyszer, 2010-ben búcsúzott nyeretlenül a tornától - érdekesség, hogy az utolsó csoportmérkőzésen akkor is Csehország győzte le a csapatot -, de most először maradt pont nélkül.
Reklám