A Farkasréti temetőben helyezték végső nyugalomra Psota Irén kétszeres Kossuth- és Jászai Mari-díjas színészt, a nemzet színészét tegnap.

A színésznő február 25-én hunyt el. A temetésen Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere azt mondta, a magyar színészet egyik állócsillaga távozott, aki művészi teljesítményének minőségével varázsolta el a közönséget.



