Botka László továbbra is Soros kottájából játszik

A politikus biztonsággal hitegeti a választóit, de megszüntetné a határzárt

Belföld
  • 2017.06.13. - 19:06

Botka László Szegeden azt nyilatkozta, hogy a határzárat fenn kell tartani, míg a magyar emberek veszélyben érzik magukat, eközben azonban George Soros szándékainak megfelelően a határvédelem felszámolásán dolgozik.

Magyarázkodik Botka László, aki Brüsszelben még a kerítés lebontását ígérte, ám tegnap, a Készenléti Rendőrség Határvadász Bevetési Osztályának szegedi ünnepségén azt mondta, addig ezt a kerítést senki sem bonthatja el, amíg a magyar emberek többsége nem érzi magát biztonságban az otthonában. „Azt kell mondanom önöknek, hogy ez a határzár életünk része lesz egy jó darabig” – mondta az MSZP miniszterelnök-jelöltje. Kijelentette, az Európai Unió felelőtlen volt, mert képtelen volt megvédeni a határait. Botka felszólította a kormányt, hogy kezdjen tárgyalásokat az unió illetékeseivel arról, hogy a magyar határvadászok az egységes uniós határvédelmi szervezet részei lehessenek – vagyis ne legyen határvédelem, ahogy azt George Soros szeretné.

Reklám