Négy benzinkutat rabolt ki csütörtök hajnalban egy férfi, majd menekülése közben balesetet szenvedett, végül öngyilkosságot követett el. Kora délután még tartott a helyszíni szemle Székesfehérváron, a 8-as és a 63-as út kereszteződésében, ahol a férfi öngyilkos lett - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője az MTI-vel. A rablással érintett töltőállomások közül hármat is üzemeltető Mol-csoport kommunikációs igazgatója értetlenül áll a történtek előtt.

„Ha Ön, vagy valaki a környezetében krízishelyzetben van, hívja mobilról is a 116-123 ingyenes lelki elsősegély számot!"



