Elvégezték az első orvosi vizsgálatokat a Nyíregyházi Állatparkban két héttel ezelőtt született szibériai tigriskölykökön csütörtökön.

Most először vették ki őket anyjuk mellől
Elvégezték az első orvosi vizsgálatokat a Nyíregyházi Állatparkban két héttel ezelőtt született szibériai tigriskölykökön csütörtökön.

