A középkori bazilika belső terét megidéző termet még a második világháború idején zárták le, háborús sérülései miatt több mint hetven évig nem volt látható.

A helyreállított csarnokot idén március 15. és húsvét között először nyitják meg a nagyközönség számára, ez idő alatt mindenki ingyen látogathatja majd.



