Baleset miatt lezárták a fővárosi Erzsébet hidat

A budai hídfő közelében egy autószállító tréler és egy kisteherautó ütközött össze

Krónika
  • 2018.06.10. - 15:52

Baleset miatt teljes szélességében lezárták a fővárosi Erzsébet hidat vasárnap délután - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t.

Kolozsi Péter közlése szerint a budai hídfő közelében egy autószállító tréler és egy kisteherautó ütközött össze. A tréleren szállított autó az úttestre borult, azt a tulajdonosa már elszállíttatta a helyszínről. A balesetben senki sem sérült meg.

Reklám