Baleset miatt lezárták a 2-es főutat Sződligetnél

A rendőrség teljes útzár mellett kezdte meg a helyszínelést

Krónika
  • 2018.08.29. - 10:44

Lezárták a 2-es főutat Sződligetnél, ahol szerda délelőtt két autó frontálisan karambolozott - közölte az Útinform a honlapján.

Mint írták, a rendőrség teljes útzár mellett kezdte meg a helyszínelést.

Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek azt mondta, egy ember a roncsokba szorult, őt a váci hivatásos tűzoltók feszítő-vágó eszközökkel mentették ki.

Rajta kívül két kiskorú is súlyosan megsérült - tette hozzá.

Reklám