Serena és Venus Williams visszalépett az ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros versenyétől, így Babos Tímea és Anasztaszija Pavljucsenkova egy másik duó ellen kezdi meg szereplését.

Eredeti ellenfeleik, a Williams-nővérek visszaléptek a páros versenytől
Serena és Venus Williams visszalépett az ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros versenyétől, így Babos Tímea és Anasztaszija Pavljucsenkova egy másik duó ellen kezdi meg szereplését.

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében
