Befejeződött a fővárosi Közlekedési Múzeum épületének azbesztmentesítése, így folytatódhat a bontás a Liget Budapest projekt keretében.
Folytatódhat az épület elbontása a Liget Budapest projekt keretében
Befejeződött a fővárosi Közlekedési Múzeum épületének azbesztmentesítése, így folytatódhat a bontás a Liget Budapest projekt keretében.

Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás