Az orosz külügy törekszik a NATO-val való kapcsolat normalizálására

Andrej Kelin szerint sok ország számára előnyös, hogy a katonai tömbhöz tartozhat

Külföld
  • 2017.01.04. - 14:54

Moszkva nem tartja a NATO-t idejétmúlt szervezetnek és szükségesnek tartja a korábbi szinten helyreállítani kapcsolatait a szövetséggel - jelentette ki Andrej Kelin, az orosz külügyminisztérium európai együttműködési osztályának vezetője szerdán az Interfax orosz hírügynökségnek nyilatkozva.

andrej_kelin
Reklám