Az olaszok kiejtették a címvédő Argentínát a Davis Kupából

A magyar csapat áprilisban kap ellenfelet

Sport
  • 2017.02.06. - 20:48

A címvédő argentinok 3-2-re kikaptak az olaszoktól Buenos Airesben, így nem jutottak a nyolc közé a tenisz Davis Kupa világcsoportjában.

fognini
Reklám