Az innováció hatékonyságát növelni kell, hogy a kutatás-fejlesztés eredménye jobban hasznosuljon - mondta Friedler Ferenc, a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs (NKFI) Hivatal innovációs és általános elnökhelyettese csütörtökön a K+F és Innováció a 21. századi Európában című budapesti konferencián.




