Az angolok, akik hegyre mentek fel és dombról jöttek le

Huszonhárom milliméter híján lett domb

Krónika
  • 2015.08.08. - 15:47

Filmvásznon már lehetett látni a történetet, Hugh Grant főszereplésével éppen húsz éve mutatták be az Angol, aki dombra ment fel és hegyről jött le című filmet, amely most valósággá vált: három angol térképész mérései nyomán Walesben dombbá minősítettek le egy eddig hegyként elismert magaslatot. Huszonhárom milliméter hiányzott.

wales576
Reklám