Barack Obama, mostani amerikai elnök úgy akart bevonulni a történelembe, hogy eléri a békét, de ez nem sikerült. Csak kivonult Irakból és Afganisztánból, elhagyta a válságövezeteket. Most ezekről a területekről özönlenek az emberek Európába. Az Egyesült Államok elérhetetlen számukra. A mostani válságot, noha biztos nem ez volt a céljuk, de ők okozták, a következménnyel viszont Európának kell számolnia – a bevándorlás kapcsán erről beszél péntek este a Mélymagyar című műsorban Nógrádi György, biztonságpolitikai szakértő. A teljes, több, mint háromnegyed órás beszélgetés megtekinthető pénteken 20:30-tól az Echo Televízióban.




