Az Olimpiai Bajnokok Klubja köszöntette a phjongcshangi győzteseket

„Most már mi is tudjuk, milyen olimpiai bajnokként hazatérni”

Sport
  • 2018.04.16. - 19:27

A Magyar Olimpiai Bajnokok Klubja hétfőn köszöntötte és tagjává fogadta a februári, phjongcshangi olimpián az első magyar téli ötkarikás aranyérmet szerző rövidpályás férfi gyorskorcsolyaváltó tagjait, Burján Csabát, Knoch Viktort, Liu Shaoangot és Liu Shaolin Sándort.

fogadás
"Most már mi is tudjuk, milyen olimpiai bajnokként hazatérni. Szerettünk volna példaképek lenni, akik miatt sok kisgyerek kezd el korcsolyázni. Elértük álmunkat" - mondta Liu Shaolin Sándor.
Reklám