Az idén tizenhatodik alkalommal adták át a civil szervezetek által alapított, Év projektmenedzsere díjat.

Rákossy Balázs (j), a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára Pugner Tamásnak (b), a Magyar Telekom projektmenedzserének a kiemelkedő munkájához gratulál.



