Autonómiát csak erős közösségek érhetnek el, a fő cél ezért a külhoni magyar közösségek erősítése - mondta a Nemzetpolitikai Kutatóintézet (NPKI) igazgatója kedden Szentendrén, a 27. Kárpát-medencei főiskolástáborban tartott előadásában.

A Nemzetpolitikai Kutatóintézet igazgatója erősítené a külhoni magyar közösségeket
Autonómiát csak erős közösségek érhetnek el, a fő cél ezért a külhoni magyar közösségek erősítése - mondta a Nemzetpolitikai Kutatóintézet (NPKI) igazgatója kedden Szentendrén, a 27. Kárpát-medencei főiskolástáborban tartott előadásában.

