Augusztus közepére elkészíti az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet azokat a tanmenetjavaslatokat, amelyek bár még nem változtatnak a kerettantervi óraszámokon, de a tananyag feldolgozásában jóval nagyobb szabadságot biztosítanak majd - közölte Sipos Imre köznevelési helyettes államtitkár kedden Budapesten.
Sipos Imre a köznevelési kerekasztal kilencedik ülése után sajtótájékoztatón elmondta: emellett olyan sztenderdeket dolgoznak ki, amelyekkel mérhető, hogy a negyedik és a nyolcadik évfolyam végére hová kell eljutni.




