Átadták a felújított Belvárosi plébániatemplomot

A templomot Erdő Péter áldotta meg

Belföld
  • 2016.08.14. - 21:37

Elkészült a budapesti Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom régészeti feltárása és teljes körű felújítása. A templomot Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek áldotta meg vasárnap este.  

belvárosi_templom_mti_lead
Reklám