Árokba hajtott egy kisbusz a 2-es főúton, nyolcan súlyosan megsérültek

Több sérült állapota életveszélyes

Krónika
  • 2018.08.11. - 19:55

Nyolc súlyos, valamint öt könnyebb sérültet láttak el és szállítottak kórházba a mentők a 2-es főúton szombaton délután történt baleset után - közölte Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője szombaton este az MTI megkeresésére.

kisbusz lead
Reklám