Ha szükséges, bármikor kapcsolatba tudok lépni szerb kollégámmal, s ő pontosan tudja, hogy a déli határnál zajló műveleteink nem ellenük, hanem hazánk védelmére irányulnak – emelte ki a lapunknak adott interjúban Benkő Tibor vezérezredes. A Honvéd Vezérkar főnöke utalt rá, a végeken dolgozó katonák körében erős visszatetszést szültek azok a sajtóhírek, hogy ők – úgymond – nem azért választották azt a hivatást, hogy holmi kerítéseket építsenek.




