Az Egyesült Államok csapata nyerte meg a pjongcsangi téli olimpia női jégkorongtornáját, mivel a csütörtöki döntőben szétlövés után legyőzte a címvédő Kanadát.

Az Egyesült Államok a címvédő Kanadát győzte le az olimpia női hokitornájának fináléjában
Az Egyesült Államok csapata nyerte meg a pjongcsangi téli olimpia női jégkorongtornáját, mivel a csütörtöki döntőben szétlövés után legyőzte a címvédő Kanadát.

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében
