Folyamatos a munka a Kossuth téren, ahol alagút készül az Országház és a jelenleg felújítás alatt levő egykori MTESZ-székház között, utóbbi elkészülte után a parlament munkáját segítő irodaházként üzemel majd.

Az épület a tervek szerint jövőre lesz kész, addigra várhatóan a felszín alatti átkelő is elkészül.Az alagút megkönnyítheti az Országházban dolgozók ki- és beléptetését, és lehet, hogy a látogatók később csak azon át léphetnek majd be az Országházba.



