Agyvérzéses stroke miatt került kórházba Egervári Sándor

A korábbi szövetségi kapitány családja megköszönte az aggódó üzeneteket

Sport
  • 2018.08.31. - 16:09

Bár csütörtökön még nem lehetett tudni, miért szállították kórházba a magyar labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitányát, Egervári Sándort, a szakvezető családja pénteken közölte, a 68 esztendős sportembernek agyvérzéses stroke-ja volt.

„Édesapámnak hétfő reggel agyvérzéses stroke-ja volt, természetesen bízunk és hiszünk a felépülésében. Köszönjük, hogy rengetegen aggódnak érte, és szeretnék, hogy a lehető leghamarabb meggyógyuljon” - áll a közleményben, melyet a tréner lánya, Krisztina, illetve fia, Gábor juttatott el a Nemzeti Sporthoz.

Egervári Sándornak jelenleg nyugalomra, pihenésre van szüksége, s családja szeretné, ha ezt mindenki tiszteletben tartaná.

Reklám