Agyonlőtte egy férfi Clevelandben az Üdvhadsereg egyik fiatal adománygyűjtőjét - adta hírül hétfőn az AP amerikai hírügynökség.

A gyilkos a 27 éves William Jones, aki egy éve szabadult a börtönből, amelyben két évet töltött fegyveres autórablásért, és jelenleg is rendőrségi felügyelet alatt állt. Hogy miért ölte meg az adománygyűjtőt, a rendőrség nem közölte. Az illetékes bíróság hétfőn úgy döntött, hogy 5 millió dollár óvadék fejében Jones szabadlábon védekezhet.



