Áder János Új-Zéland miniszterelnökével tárgyal

A startupok, a gyógyvizek hasznosítása és a diákcsere program is szóba került

Külföld
  • 2016.11.14. - 09:21

Áder János köztársasági elnök a gazdasági együttműködés lehetőségeiről, a többi között a gyógyvizek hasznosításáról is tárgyalt John Key új-zélandi miniszterelnökkel, de az 1956-os magyar forradalomról szintén szó esett.

áder_johnkey576

Reklám