Veszprém szellemi, gazdasági és politikai értelemben is jó állapotban lévő város, lakói büszkék lehetnek sikereikre - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, miután a Modern Városok program keretében együttműködési megállapodást írt alá Porga Gyula (Fidesz-KDNP) polgármesterrel kedden Veszprémben. Ennek része a szentkirályszabadjai repülőtér adósságrendezéséről, és egy ipari terület létrehozásáról 4 milliárd forintból valamint egy új völgyhíd építése 3 milliárdból.




