A szurkolók tiltakoztak, pedig a Frankfurt győzött

Labdarúgás

Sport
  • 2018.02.21. - 01:33

Botrányos körülmények között 2–1-re kikapott az RB Leipzig az Eintracht Frankfurt otthonában a német labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén.

Szurkolói demonstráció miatt az első és a második félidő is később kezdődött a tervezettnél, így tiltakoztak a nézők hétfői időpont ellen. A szünet után a szurkolók teniszlabdák százait dobálták a gyepszőnyegre. A meccset azért rendezték hétfőn, mert a lipcseiek csütörtök este Európa-liga-mérkőzést játszottak Nápolyban, ahol 3–1-re győztek. Az olasz élvonalban hétfőn egy mérkőzéssel lezárult a 25. forduló. A Lazio házigazdaként 2–0-ra legyőzte az újonc Hellas Veronát. Mindkét gólt Ciro Immobile szerezte, aki 22 találattal vezeti góllövőlistát.

Reklám