Kazahsztán ellen győzött, majd Franciaországgal szemben vereséget szenvedett a magyar válogatott a vegyescsapatok versenyében a budapesti cselgáncs-világbajnokság zárónapján vasárnap, így búcsúzott a további küzdelmektől. A szám aranyérmét a japán együttes szerezte meg, miután a fináléban Brazília ellen diadalmaskodott.




