A sportág jövőjét érintő kérdésekről egyeztetett Orbán Viktor miniszterelnök Erdei Zsolttal, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSz) elnökével csütörtök délelőtt az Országházban - közölte Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.

A kormányfő az Országházban fogadta az ökölvívó szövetség elnökét
A sportág jövőjét érintő kérdésekről egyeztetett Orbán Viktor miniszterelnök Erdei Zsolttal, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSz) elnökével csütörtök délelőtt az Országházban - közölte Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.


Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne